Masz własny zespół? Śpiewasz lub grasz solo? A może po prostu założyłeś własną firmę, jesteś młodym przedsiębiorcom i zastanawiasz się, jak w małym mieście – w którym każdy już ma wyrobioną opinię – wypromować swój mały biznes? W tym artykule podamy kilka podpowiedzi. Powiemy między innymi o gadżetach reklamowych, takich jak długopisy z nadrukiem.

Konto na Instagramie i Tik Toku!

Tak naprawdę, w dzisiejszych czasach nie ma znaczenia jaką firmę prowadzisz, czy co chcesz wypromować, i tak świetnym narzędziem do tego są media społecznościowe. Dziś nawet osoby w podeszłym wieku zakładają sobie konta na facebooku czy Instagramie. Założenie firmowego konta pozwoli ci na zdobycie wielu obserwatorów, a każdy z nich jest potencjalnym klientem. Dzięki 24 godzinnym relacjom możesz dodawać quizy, robić konkursy, pytać obserwatorów co by zmienili, ulepszyli, co im się najbardziej podoba i tak dalej. Dzięki temu nie tylko poznajesz ich zdanie, wiesz, co będzie się najlepiej sprzedawać, ale także pokazujesz im, że są ważni i że bierzesz ich zdanie pod uwagę. Ale konto na facebooku, to nie jedyne działania w internecie, których warto się podjąć.

Firmowa strona internetowa

Ogromnie ważnym krokiem dla każdego przedsiębiorstwa jest założenie firmowej strony internetowej. Ponieważ mało kto nie korzysta dziś z Internetu, strona może przynieść dobre efekty. Dziś działa ona jak wirtualna wizytówka, tylko że zawiera ona dużo więcej cennych informacji – całą ofertę, a nierzadko również cennik – od standardowej wizytówki mieszczącej się w portfelu. Niektórzy twierdzą, że jakość strony internetowej odzwierciedla jakość usług wykonywanych przez daną firmę. Dlatego warto postawić na stronkę, która będzie też odpowiednio pozycjonowana.

gadżety reklamowe poznań

Długopisy z nadrukiem i inne gadżety reklamowe

Czy naprawdę długopisy z nadrukiem mogą być reklamą? Jak najbardziej. Co ważne, pożyteczną reklamą. Kiedy ktoś wejdzie do twojego sklepu lub biura będzie mógł wyjść z darmowym, przydatnym gadżetem. Długopisów używa się na co dzień. Za każdym razem gdy go wyciągnie zobaczy logo twojej firmy, a to zapadnie mu już w pamięć. Kolejną zaletą tych małych gadżetów jest fakt, że sobie je nawzajem pożyczamy. Jakie jeszcze gadżety reklamowe Poznań mamy do wyboru?
•odzież z własnym nadrukiem,
• torby reklamowe,
•smycze,
• słodycze,
• wiele innych.