Zabieg na twarz, polegający na delikatnym przerywaniu ciągłości skóry igłami. Brzmi strasznie? To właśnie mezoterapia. W tytule powiedzieliśmy, że to masaż Inowrocław igłami. Czy rzeczywiście można tak powiedzieć? Zapraszamy do lektury.

Masaż Inowrocław igłami – Czy można tak nazwać mezoterapia?

Podczas zabiegu mezoterapia igłowej specjalista nakłuwa skórę cienką igłą. Robi to w odpowiednich odstępach. Wykorzystuje się do tego specjalną strzykawkę lub pistolet. W trakcie nakłuwania wprowadza się do skóry medyczny produkt złożony z substancji odpowiednich do potrzeb skóry klientki. Zwykle taki preparat ma działanie rewitalizujące, nawilżające i pobudzające do regeneracji. W składzie znajdują się najczęściej:

  • kwas hialuronowy,
  • koenzym Q10,
  • witamina C,
  • peptydy,
  • naturalny kolagen.

Oczywiście masaż Inowrocław igłami to stwierdzenie bardzo kolokwialne i mało kto go używa.

Jakie efekty daje mezoterapia Inowrocław?

Mezoterapia to zabieg mało inwazyjny, bezbolesny, który przynosi wspaniałe efekty, potwierdzone badaniami. Mezoterapia Inowrocław pozwala powstrzymać postępujące procesy starzenia się skóry i sprawia, że cera jest promienna, sprężysta i wygładzona. Można ją przeprowadzać profilaktycznie – zapobiegawczo, a także, gdy skóra ma już ślady zmarszczek, zmęczenia i tym podobnych. Ponadto mezoterapia pozwala na utrzymanie napiętego owalu twarzy i zapobiega efektowi wiotkiej i pozbawionej życia skóry – problemu, z którym boryka się wiele kobiet w wieku dojrzałym.

mezoterapia Inowrocław

Kto może skorzystać z mezoterapii?

Z mezoterapii korzysta wiele celebrytek – modelek, aktorek. Ale nie tylko znane osoby pozwalają sobie na ten zabieg. Duża grupa kobiet i to już od 25 roku życia korzysta z mezoterapii. Mezoterapia po trzydziestym piątym roku życia daje widoczne efekty odmłodzenia. W kolejnych dekadach życia poleca się ją jako efektywny sposób niwelowania płytkich zmarszczek i zmniejszania widoczności zmarszczek głębokich.

Twoja cera stała się zmęczona, pozbawiona blasku? Koniecznie zapisz się na mezoterapię. To zabieg nieinwazyjny, a przynosi niezwykłe efekty.